Plas në Për’puthen – Mikela debate të ashpra me Brunon: “Je tradhëtuar… shko lepihu se je lëpirse…”

Mikela me Brunon patën një takim me njëri-tjetrin dhe si duket nuk ka qene e mjaftueshme që midis tyre të lindi dicka e qëndrueshme. Prej ditësh të dy konkurentët po shfaqin marrëdhënie herë të mira dhe herë të përfshira në debatë.

Gjatë puntatës së sotme përplasjet kanë qenë të ashpra në debat ku të dy kanë akuzar njëri tjetrin se nuk janë real në lojë. “Si vajzë je 26 vjece, je tradhëtuar nga një mashkull dhe ke qenë e lidhur prej vitesh, mos më qesh mua këtu, nuk ke pjekuri mjaftushëm”- është shprehur Bruno.

“E cfarë do të thuash ti me këtë, nuk do të më tregosh mua ti moshën. Skam unë pjekur? Nuk mund të flasësh ti për jetën time sepse e dimë shumë mirë se cfarë ke bërë ti. Je me 100 ftyra shkon nga fryn era” – ka debatuar Mikela.

Pasi e akuzoj që bënë lojë të shumëfisht Mikela është shprehur “ Shko lëpihu nga Ada para dhe mbrapa shko se ashtu je ti lëpirse”.

Previous articleBerisha hap fjalimin në Fier me lajmin e makinës super luksoze të Ramës, denoncuar së pari nga Kryefjala.com
Next articleTërmetet nëpër Evropë shkaktojnë shpërthime të vullkaneve. Ja si raportohet situata