Milaim Zeka shprehet se ka kryer marrëdhënie me gra 50-vjeçare në rininë e tij: “kam humbur virgjërinë kur…

Gazetari Kosovar Milaim Zeka është ndër të paktët figura publike që marrëdhëninen me audiencën e ka “pa doreza” ku shpesh dhe nga goja e tij nxjerr fjalë të turpshme pa pasur kompleksitetin e paragjykimit . Ai prej vitesh ka jetuar në Suedi teksa tashmë jetën e ndan mids Tiranës dhe Prishtinës.

Në një temë dedikuar seksit me persona në moshë më të madhe ai është ndjerë tepër komod të shprehë se në rininë e tij ka kryër marrëdhënie seksuale me gra 30 vitë më të mëdha. Madje ai flet dhe për humbjen e virgjërisë së tij.

“Kam shkuar me grupmoshën e femrave që kanë pasur diferencë shumë të madhe moshe me mua. Unë e kam humbur vir gjërinë 18 vjeç, ajo 33 vjeç. Kur isha 22 vjeç shkoja me 50-vjeçare”, ka thënë mjaft hapur Milaimi.

Previous articleBefason Ilda Bejleri, ja përgjigja e saj pasi u pyet nëse do të garojë për Presidente të FSHF-së
Next articleA do të kërkojë azil politik ish-Kryeprokurori i shpallur në kërkim? Reagon avokati Adriatik Llallës