Këngëtari dhe moderator i famshëm shqiptar, ja kush është banori rradhës në Big Brothet VIP

Big Brothet VIP Albania do edhe 13 ditë që të fillojë bashkëjetesën për 3 muaj midis vipave shqiptar. Deri më tani janë konfirmuar si banorë Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Arbërie Hadërgjonaj. Ndërkohë ka thashetheme për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin, Robert Aliajn, Valer Kolnikajn dhe Anxhela Peristerin.

“Iconstyle” ka zbuluar emrin më të ri që do të jetë pjesë e këtij reality show. Bëhet fjalë për një këngëtar të njohur i cili vitet e fundit ka moderuar dhe një emision. Kastro Zizo është një prej personazheve më të dashur të Shoë Bizzit, një karakter ekspresiv ku jo pak herë është bërë lajm për shpërthimet e tij në televizione.

Përvec muzikës ai ka bërë 2 emisone, një në Repot TV dhe një në Ora Neës, ku ftonte të famshëm shqiptar për të kryer intervista. / Kryefjala.com

Previous articleÇfarë ndodh me trupin kur ndaheni nga dashuria e jetës?
Next articleVIDEO/ Plas në Kosovë! Serbët hedhin granata në qendrën e rregjistrimit në veri