Telenovela vazhdon! Foli apo s’foli Remzia me Mihrijen në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës

4 muaj më parë

Një ftesë fejese përcau dy mikesha të vjetra si Mihrija dhe Remzia, ndonse të ftuara në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës, Mihrija u shpreh për “Mirage”, se ishin përshëndetur por duket se ka edhe një version tjetër.

Gazetari Andi Vrapi, i cili realizon rubrikën e tij Keeping up with Andi, në Natën me Aulonën ka thënë se burime të tij kanë treguar se hatërmbetjet vazhdojnë. Madje Remzia dhe Mihrija nuk kanë patur asnjë komunikim me njëra tjetrën.

Folën apo s’folën? Telenovela vazhdon…

Të ngjashme