Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

“Telefono Mevlanin”, reagimi i papritur i Ledjanës na la pa fjalë!

Këtë të shtunë në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar ish konkurrentja e Përputhen Ledjana. Ajo ka luajtur së bashku me moderatoret një lojë “Ruleta e celularit”. Secila prej tyre kishte dy dënime!

Dënimi I parë që I ka rënë Ledianës, ka qenë pikërisht të kontaktonte Mevlanin dhe ti kërkonte një takim. Por ajo ka ngurruar ta bëjë duke u shprehur se e ka bllok dhe për më tepër që nuk kanë më kontakt me njëri tjetrin, ku dhe ka theksuar se nuk do të donte ta takonte.

Më tej Ledjana ka rrëfyer se Mevlani pasi janë ndarë bashkë ka fshirë edhe këngën nga Youtube, atë që I dedikoi pikërisht Ledjanës.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

 

 

Latest Posts

Don't Miss