Tefta Radi rikthehet pas 4 vitesh mungesë në ekran dhe jep mesazhin e ndjerë në “Një gotë Rose”

6 muaj më parë

Mariza Ikonomi ka qenë e ftuara e Rozana Radit në “Një gotë Rose” pasditen e djeshme. Mes shumë emocionesh ajo ka marrë një surprizë të veçantë nga Tefta Radi spikerja e njohur e ekraneve shqiptare.

Në një video mesazh Tefta Radi ka treguar sesi Françesk Radi zbuloi talentin e Marizës 29 vite më parë ku madje e quante vajzën e tij të vogël. Gjithashtu ajo ka kërkuar falje për ftesat e emisioneve që ka refuzuar ama nuk mund të heshtte për Marizën.

Një mesazh i ndjerë nga Australia i cili ka prekur thellë Marizën por edhe Rozanën.

Të ngjashme