Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Tea Trifoni ndahet nga i dashuri, tregon arsyen

Diten e sotme ne “Goca dhe Gra”, Tea Trifoni gjate bisedes se pse zihen ciftet ka ndare nje lajm nga jeta e saj personale.

Ajo ka rrefyer se eshte ndare nga i dashuri dhe shkak ka qene xhelozia. Ndonse here e quan zenke here ndarje duket se marredhenia e Teas eshte ne krize dhe kete e pohoj me gojen e saj.

Per me teper ndiqni rrefimin e plote

Latest Posts

Don't Miss