Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

1 vit më parë

Në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë.

Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje me një vajzë tjetër.

Ndonëse nuk e zbuloi emrin, të gjithë po aludojnë se bëhet fjalë për Melisën, me të cilën Andi u përfol për një lidhje.

Pas deklaratës së Teas, Melisa ka reaguar me një postim në Instastory ku shkruhet: “Zemra ime është kaq e lodhur”, duke treguar kështu se është lodhur nga të gjitha ato që fliten për të.

Kujtojmë që edhe Andi edhe Melisa e kanë mohuar që mes tyre të ketë një lidhje.

Të ngjashme