Tea i prezanton Beartin gjyshit, ja c’thote ai!

2 vite më parë

Per sa kohe Tea ishte ne Perputhen ka treguar se ka nje marredhenie shume te ngushte me gjyshin e saj dhe se mendimi i tij ka shume rendesi per te.

Dikur ajo tha se Andi nuk i kishte pelqyer shume gjyshit dhe ende nuk ishin takuar. Por dhendri i vertete Bearti duket se i ka pelqyer.

Tea eshte pyetur nga nje ndjekes ne Insta story se si reagoi gjyshi kur e mori vesh per Beartin dhe ka shkruajtur.

”Atij i pelqeu”.

Nepermjet kesaj duket se Tea e ka marre aprovimin nga gjyshi per kete marredhenie keshtu qe tani eshte e qete!

Të ngjashme