Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Tea harron Beartin, kapet me te dashurin e ri

Tea beri mjaft buje me lidhjen dhe ndarjen me Beartin. Por e ftuar “Ne ferme” ajo ka treguar se eshte lidhur me dike tjeter te cilin e ka njohur nga Fatjoni.

Diten e djeshme ajo ka qene duke festuar ne nje lokal ne Sarande dhe teksa ka dale eshte kapur nga Iconstyle me djalin ne fjale.

Ai eshte ende i panjohur per publikun ndonse dhe vete Tea nuk ka dhene asnje detaj me teper.

 

Latest Posts

Don't Miss