Kryefjala Logo

Tea: Familjarët e Kiarës më kanë kërcënuar. Kiara i përgjigjet duke e quajtur gënjeshtare…

5 Maj, 2023 | 10:48 pm

Tea Trifoni ka lëshuar akuza të forta sot kundrejt Kiara Titos. Sipas saj moderatorja e cila në ekran shfaqet shumë ndryshe nga c’është dhe nuk flet shumë është komplet tjetër njeri në realitet.Ajo tha se një nga familjarët e Kiarës në mbarim të një prej Prime-eve pak javë më parë, kishin kërcënuar Tean me shprehje të tilla si “të marr zvarrë” kërcënime që sipas ish-konkurentes së “Për’Puthen” vinin nga burri i tezes së moderatores.
Sakaq po në “Më ler të flas” Kiara i përgënjeshtroi këto akuza duke i cilësuar të pavërteta dhe që bëhen vetëm për vëmendje.

Të ngjashme