Kryefjala Logo

Të ndarë në Angli ribashkohen në Love Island Albania

25 Shtator, 2023 | 1:38 pm

Mbremjen e djeshme në Love Island Albania për herë të parë është futur ex-i i njërit prej ishullorëve.

Bëhet fjalë për Xhesikan, e cila është ish e dashura e Denisit.

Dyshja fillimisht u bënë që nuk njiheshin por më pas ishte Luana që ua zbuloi edhe banorëve sekretin.

Ata zbuluan se ishin ndarë rreth 8 muaj më parë kur Denisi i kishte thënë se do të vazhdojë masterin dhe kishte përfunduar në spektakël.

Hyrja e saj ka shkaktuar habi tek banorët e vilës.

Të ngjashme