Kryefjala Logo

Të gjithë personazhet publikë kanë një pyetje për Jonida Vokshin. A linde ti?!

24 Gusht, 2023 | 12:58 pm

Jonida Vokshi dy muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të dytë, Ian. Edhe pse fytyrën e të voglit se ka bërë ende publike, Jonida është 100% e përkushtuar ndaj tij dhe Emit të vogël. Por përgjatë gjithë kësaj periudhe ajo ka qenë e angazhuar edhe me punë, përveç xhirimeve të serialit “HOT” Jonida ka nisur punën edhe për programin e ri në Tv Klan “Top Model Week”. Moderatorja ka postuar fotot e para nga programi dhe të gjithë personazhet publikë i bëjnë vetëm një pyetje. “A linde ti?!”… Eh në fakt nuk kanë faj sepse moderatorja duket në top formë…

IMG 6126 IMG 6122 IMG 6125 IMG 6124

Të ngjashme