Te gjithe kunder Arjoles, c’po ndodh?

8 muaj më parë

Tashme duket se ka filluar nje lufte e ashper kundrejt Arjoles ne BB VIP. Te gjithe banoret jane kthyer kunder saj dhe gjejne cdo moment per te folur kunder.

Ndonse ishte nje nder te preferuarat ne shtepi pas nominimit te javes se kaluar duket se jo cdo gje eshte e qete per te.

Madje shpeshhere banoret e akuzojne per viktimizim dhe te vetmit miq brenda shtepise per te jane Monika Iliri dhe Meridiani.

Të ngjashme