Te gjithe flasin per barkun mos mban bebin numer dy ,Xhensila na tregon..te pasmet!

9 muaj më parë

Kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj po shijon pushimet ne krah te bashkeshortit Bes Kallaku dhe vajzes se tyre Ajka.

Mes shume fotosh qe ajo ndan me publikun,diteve te fundit qarkullojne zera se Xhensila eshte serisht ne pritje te embel te bebit numer dy!

Keto zera mesa duket i kane shkuar ne vesh edhe vete Xhensiles ku nepermjet nje fotoje tregon te pasmet e saj me nje fustan te puthitur pas trupit.

Të ngjashme