Kryefjala Logo

Të gjithë e komplimentuan këngën e Mozzik tani është radha e Hanës…

30 Shtator, 2022 | 6:32 pm

”Të dua” titullohet kënga e re e Mozzik, dedikimi i tij i ndjerë për vajzën e tij të vetme, Hana. Përveç fjalëve prekëse dhe mallit që ndjente për të bijën, reperi kishte nëpër të edhe ndonjë mesazh thumbues për ish partneren e tij, Loredana.

Megjithatë ja tek i shohim bashkë me Hanën, ku e vogla thotë gjithë qejf se babi i saj ka shkruar një këngë për të. Ndërsa Mozzik shkruan në mbishkrimin e kësaj videoje se ajo është fryma e tij.

“Të dua” nuk është kënga e parë që ai i kushton të bijës pasi ka realizuar një tjetër këngë kur ajo ishte bebe dhe që ka si titull emrin e saj.

Të ngjashme