Kryefjala Logo

Të gjithë do të donin një përvjetor si ky i Armend Rexhepagiqit dhe Aida Barakut

21 Nëntor, 2023 | 4:38 pm

Artisti i njohur Armend Rexhepagiqi është një ndër personazhet mjaft të dashur për publikun. Ai sot ka një ditë të veçantë.

Armendi dhe bashkëshortja e tij Aida Baraku festojn ë 40 vjetorin e martesës. Ai ka publikuar një foto me bashkëshorten e përbri shkruan: Sot 40 vjet bashkë.

Pra një jetë e kaluar në çift me harmoni dhe dashuri si Aida me Armendin është e sigurt që të gjithë do e donim.

 D049AC34 F62C 4B08 BAEF 7981B663C979

Të ngjashme