Kryefjala Logo

Të gjitha vajzat që i ngjajnë Elvana Gjatës…

1 vit më parë

Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj më të re “Gajde”, më saktë ka qenë e ftuar në këngën e Dhurata Dorës por si gjithnjë merr goxha vëmendje prania e saj. Prej vitesh këngëtarja e njohur shqiptare ka frymëzuar me stilin, pamjen dhe muzikën e saj jo vetëm njerëzit por edhe kolege të sajat. Madje shumë nga këngëtaret shqiptare kanë tashmë edhe shumë ngjashmëri në pamje me të.

Besa Kokëdhima mikesha e saj e ngushtë duket si motra e saj binjake kohët e fundit.

9D3ACD4C C379 4E5E 8040 08B90309ED36

Jonida Vokshi

Moderatoren e njohur e kanë cilësuar gjithnjë si motrën binjake të Elvana Gjatës. Të dyja kanë qenë mikesha që në fakultet dhe vazhdojnë të jenë ende edhe sot e kësaj dite.

ACBF80B2 4A54 4C2A A5AD A3683AECDEEF

Xhensila & Samanta

Të dyja këngëtaret janë cilësuar gjithnjë si derivatet e Elvanës. Ato i ngjajnë jo vetëm stilin muzikor por edhe në pamjen e jashtme

58BB8771 9370 4E1A 9676 B5BA9E965A2B 5B066723 2AA9 470D AD1D 1C11AEB377C7

Diona Fona

Një tjetër “Elvana Junior” është cilësuar edhe këngëtarja, Diona Fona.

8E473812 3EFA 44AC 8713 CC50D152B961

Soni Malaj

Në InstaStoryn e saj të fundit Soni Malaj duket gjithashtu si Elvana.

605CF23A 4B35 43A6 B579 8E805D950A11

Sellma

Madje ngjashmëri të madhe me yllin e popit shqiptar ka edhe grimierja e saj personale, Sellma.

3A5CDC46 8E3C 418B 89F0 B7E12EED5771

Të ngjashme