Kryefjala Logo

Të gjitha këngëtaret shqiptare bien në duart e Beyonces!

27 Tetor, 2023 | 11:26 am

Jo vetëm artistet shqiptare por edhe ato to huaja e kanë idhull Beyoncen. Në klipin e saj të fundit, këngëtarja amerikane Ciara duket si motra binjake e Beyonce.

Për mos të folur më pas për të gjitha artistet shqiptare që e kanë idhull divën amerikane të muzikës pop. Dafina Zeqiri ishte e ftuar speciale në festivalin e parë të Kosovës dhe fustani apo look-u i saj në tërësi ishte totalisht, Beyonce.

Elvana Gjata bëri një koncert në qershor i cili ishte totalisht në gjurmët e turit “Renaissance” të Beyonces. Por edhe shumë e shumë personazhe të tjerë frymëzohen prej saj… Përveç njërës… që quhet J.Lo!

IMG 8526 IMG 8525 IMG 8523

Të ngjashme