Kryefjala Logo

Të dashurit të Loredanës i përmendin Mozzik (në stadium)

27 Tetor, 2023 | 5:25 pm

Loredana e bëri publike lidhjen me futbollistin e Dortmund, Karim Adeyemi, fansat e ish-partnerit të saj, Mozzik, le të themi që nuk kanë reaguar edhe aq mirë.
Të nxitur paska edhe nga vetë reperi, i cili gjatë muajve të verës nuk i kursye “thumbat” për repern dhe të dashurin e ri, fansat e tij nuk lenë vend në rrjetet sociale apo edhe në koncerte, pa e përmendur Mozzik.

Këtë herë provokimi ka ndodhur në stadium. Duke bërë pregatitjet për të hyrë në fushë, në ndeshjen Dortmund-Newcastle për Champions League, ky fitoz, i gjendur afër me Adeyem-in, i ka thirrur emrin e Mozzik, teksa në video shkruan “Mozzik, dhëndër Kosove”

Të ngjashme