Të brendshmet seksi që çmendën vajzat shqiptare…

5 muaj më parë

Janë shumë në modë, shumë seksi dhe sensuale prandaj dhe vajzat tona të ekranit i kanë veshur këto reçiçeta me temina në daljet e tyre publike.

Kiara Tito dhe Arbana Osmani kanë zgjedhur që këto të brendshme me gurë kristali të Brandit ukrainas “Nue” ti veshin me kostume oversize. ( përkatësisht njëra turqoise dhe tjetra të bardhë).

Të njëjtat reçipeta ka përdorur dhe Elvana Gjata në klipin e saj “Rrotullo”, por Elvana ka zgjedhur të ketë një total “look” të gjithin prej argjendi.

Ndërsa sa i kushton çmimit këto të brendshme kushtojnë mbi 800 dollarë.

 

Të ngjashme