Kryefjala Logo

TCH zhduk çdo gjurmë të Luana Vjollcës. Mbyllet faqja e famshme në Instagram

30 Korrik, 2022 | 9:12 pm

”Dashuritë e mëdha duke qeshur fillojnë si dhe vet komeditë. Pastaj qajnë pa pushim derisa vdesin në fund si të gjithë tragjeditë”… Sot si për dreq na u kujtua teksti i këngës “Diferenca je ti”, kënduar nga Pirro Çako dhe Elsa Lila. Dhe mesa duket këto fjalë përkojnë fiks me historinë e Luana Vjollcës, që mesa duket vulosi përfundimisht largimin e saj nga Top-Channel.

Kryefjala.com ka zbuluar se faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila ka mbi 100 mijë ndjekës në këtë rrjet social i është fshirë emri i “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing with the Stars”, programit që do të nisë së shpejti në Top-Channel dhe që do të ketë si modetatore, Bora Zemanin.

Kështu që investimit 4 vjeçar të Luana Vjollcës dhe një prej programeve më të ndjekura në Top-Channel i ka ardhur fundi dhe “Dancing with the Stars”, programi që do të ketë si producente Sara Hoxhën, do të startojë fuqishëm me 100 mijë ndjekësit e Luanës.
A është kjo e drejtë?! Këtë gjykojeni ju…

BBFCF714 82C3 4CCD B838 3FD4292CFAB3

 

Të ngjashme