Kryefjala Logo

Tayna përplas mikrofonin dhe largohet nga skena!

12 Janar, 2024 | 1:51 pm

Një video e Taynas po qarkullon në rrjete sociale ku në një moment asaj nuk i ka punuar mikrofoni në një nga clubet e Tiranës dhe ajo është nxehur,

Në video shihet që ajo përplas mikrofonin në tokë dhe largohet nga skena.

Nuk dihet çfarë ka ndodhur më tej nëse ajo e ka lënë koncertin në gjysmë apo është kthyer pasi problemi teknik është zgjidhur.

 

Të ngjashme