Kryefjala Logo

Tayna kapet mat me reperin shqiptar në Turqi!

2 vite më parë

Tayna u përfol para ca kohësh për një lidhje dashurie, të cilën e mohoi më pas. Ndonse në këto ujra ajo është parë e shoqëruar nga Mozzik në Turqi. Dyshja ndodhen në Cappadocia. Kaq mjaftoi që të ngrihen aludime se ka diçka mes tyre.

Por në fakt jo, Express Rozë ka zbuluar se Tayna dhe Mozzik janë duke xhiruar një videoklip së bashku dhe kjo është arsyeja e qëndrimit në Turqi. Ndonse deri më sot Tayna ka qenë shumë e rezervuar përsa I përket jetës private.

Reperja ka vendosur të mos flasë për të, e të mohojë çdo lajm që qarkullon. Ndonse ende nuk dihet nëse dikush I ka rrëmbyer zemrën apo jo.

801FE26F EA84 4CAA 93DF 95A497B9A055

D85D4187 72C4 478D AE59 0194FEEF8C01

Të ngjashme