Kryefjala Logo

Tashmë është zyrtare, Grida Duma prezanton Top Story

1 vit më parë

Lori Hoxha e ka bërë se Grida Duma do të prezantojë programin “TopStory”.  Lori nëpërmjet një postimi në Instagram, tregon qartazi logon e Top Story, një program që drejtohej nga Sokol Balla por që tani do të ketë një tjetër moderatore, Grida Dumën.

Trashgimtarja e Top Media po ashtu bën me dije se ish-deputeten do ta shohim në ekranin e njohur prej ditës së hënë, teksa ne i urojmë shumë fat dhe jemi të gjithë kuriozë ta shohim në këtë pozicion të ri…

Grida Duma pak ditë më parë hoqi dorë edhe nga pozicioni i deputetes për të nisur një tjetër rrugëtim të sajin.

69561E68 84E2 4A8E B5BC 39439137D28A

Të ngjashme