Kryefjala Logo

Tanimë sekretet e Fifit i marrim vesh nga Adisi

8 Shtator, 2022 | 1:29 pm

Që pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”, kantautorja Fifi nuk është ndalur duke prodhuar këngë të reja. Ajo ka sjellë këngë solo por dhe bashkëpunime shumë të suksesshme, të cilat kanë rezultuar të suksesshme.

Por së fundmi partneri i saj, Adisi na ka zbuluar se ajo është në studio duke punuar për këngën e re.

2F17A3D5 E071 4DEB 8373 DACEB62FC438

Adisi nuk është vetëm partneri por edhe menaxheri i këngëtares. Ai është i pranishëm në çdo projekt të ri të këngëtares, por edhe në mbrëmjet e saj koncertore.

Të ngjashme