Kryefjala Logo

Tani edhe Luana Vjollca kundër binjakëve Veshaj?

1 vit më parë

Për mirë apo për keq,vëllezërit Veshaj janë në qëndër të vëmendjes si asnjëherë më parë.
Sapo mbyllet një kapitull,rihapet një i ri dhe ndonëse jo gjithë lajmet janë të mira mos harroni se edhe antireklama mbetet reklamë.

Së fundmi u përfolën për kopje të skeçeve nga emisioni Italian me grupin “The Jackal” dhe mes reagimeve pozitive dhe negative,diçka na bëri përshtypje..

Luana Vjolla ka një portal i cili quhet “Afterparty” dhe nëpërmjet këtij portali që i dha zë kopjes,gjithashtu thuhej se Donaldi dhe Romeo janë inspiruar ose kanë “kopjuar” shumë nga lojrat e “Shiko kush Luan” që moderoi për disa sezone Luana Vjollca.

Vazhdojnë mëritë akoma vallë?!

945D1D11 2122 4179 83ED 0B6DA490BD29

Të ngjashme