Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Taksisti degjonte kengen e Mozzik ne makine, pa e ditur se pasagjer ishte Mozzik dora vet!

Së fundi, një nga fansat e reperit Mozzik që po dëgjonte këngën e tij nuk e kishte iden që pikërisht këngëtarin e këngës e kishte pasagjer.

Ka qenë artisti nga Ferizaj që ka postuar një InstaStory derisa ishte në taksi dhe dëgjohej kënga e tij “Madona” e lëshuar në makinë, ndërsa ai nuk e dinte se po e voziste ‘idollin’ e tij.

“Nuk pe din taksisti që pi knoj unë nnë n’kerr”, ka qenë mbishkrimi në videon e shpërndarë.

 

 

Latest Posts

Don't Miss