Kryefjala Logo

Takimi i fundit mes Vivit dhe Getit: Mos më mendo shumë mua, mendo vendin ku je!

16 Janar, 2023 | 11:18 pm

Mbremjen e sotme Geti ka marre vendimin per tu terhequr nga BB VIP Kosova, ndonse ka lene brenda edhe partneren e tij Vivin.

Pasi eshte pershendetur me banoret, Geti ka pritur ne dhomen e surprizave per tu takuar me te. Edhe Vivi tashme eshte prekur dhe thote se i ka premtuar qe do jete e forte e do jap gjithe veten e saj ne cdo loje per veten e saj, Getin e per ata te dy.

“E di qe do me mungoj, e kam shpirt por njerezit si ai nuk mund te rrine ne kafaz. Une e besoj dhe ai me beson mua shume”- ka thene ViVi.

Ndonse Vivi e ka ditur qe ai do largohej dhe kishte disa dite qe i kerkonte ta mendonte e perlotej. Por Geti i ka thene qe mos e lere, te fokusohet dhe pasi te mbaroje te takohen.

“Shihemi jashte”- i ka thene ai ne video. Por ne dhomen e sekreteve sapo ka hyre Vivi ka shperthyer ne lot.

“Te kam thene dicka, mos qaj”- i ka thene Geti teksa Vivi i kerkon falje pasi i kishte premtuar qe nuk do qante.
“Nuk dua qe ti te merzitesh e te humbesh fokusin, forco misionin por shyqyr zotit s’po largohem nga jeta, po dal jashte. Kjo do mbaroj shpejt. Ti nese merzitesh ka me u kry shpejt, por kam besim tek ty qe ti je e forte e duhet te luash, mos mendo shume per mua po per vendin ku je. Vec ashtu me ben mire mua, kam qejf me shku deri ne fund e ndonjehere na pershendet, shihemi kur te dilni krejt”- ka thene Getinjo teksa jane takuar e perqafuar.

Të ngjashme