Takim familjar per Moniken dhe pilotin e famshem te Big Brother

9 muaj më parë

Monika Lubonja ne kohen brenda shtepise se Big Brother Vip u surprizua disa here nga Arber Xhaja,parashutistin qe ne fakt nga ajri surprizonte te gjithe banoret.

Arbri u be i famshem edhe per publikun pas kenges se Elgit Dodes dhe Romeos.

Po nejse se jemi te vetdijshem qe i kemi bere qindra here keto muhabete.

Sot “piloti i zemrave” na ka prezantuar dy dashurite e tij,pra Moniken dhe bashkeshorten.

“Përshendetje do ju prezantoj me dy dashuritë e mija, atë reale dhe atë platonike”

Të ngjashme