Ta zbulojme se bashku pse u shnderrua ne “djallushke” Antoneta, vajza e urte e Perputhen 1?

2 vite më parë

Antoneta e Perputhen 1 terhoqi vemendjen si nje vajze e urte dhe me kembe ne toke. Por tashme eshte transformuar! Se fundmi ajo ka publikuar ne Instagram disa foto mjaft te nxehta.

E veshur me bikini te kuqe Antoneta duket ne super forme. Nuk dihet se kush e ka nxjerre djallin e Antonetes por thjesht na la pafjale!

Të ngjashme