Kryefjala Logo

Surpriza e Ronelës (pas Eurovizionit)…

2 vite më parë

Ronela Hajati nuk arriti të shkonte në finale të Eurovizionit, ama kënga “Sekret” ishte ndër më të komentuarat e këtij kompeticioni europian.

Pas Eurovizionit Ronela lajmëroi se do të rikthehet me një surprizë dhe sot ka zbuluar për çfarë bëhet fjalë.“Le të festojmë këngën e parë italisht që po bëj”, shkruan Ronela.

Ndërkohë këngëtarja po punon paralelisht edhe me këngët shqiptare, pasi koncertet i ka patur të shumta edhe këtë periudhë.

Të ngjashme