Kryefjala Logo

Stresi zyrtarisht fans i Noizyt, ja gjesti i fundit që bëri reperi

13 Tetor, 2022 | 2:40 pm

Noizy dhe Stresi duket se rikuperojnë vitet e humbura të miqësisë së tyre. Pas një periudhe të gjatë si rivalë tani ka ardhur koha e armëpushimit. Në koncertin e fundit të Noizyt në Kosovë, Stresi ka shkuar surprizë dhe e ka ndjekur atë njëlloj si të gjithë fansat e tij.

FB3A24E7 815A 4656 AE71 6790ADA0A354 144AABA4 7FEB 4661 A1B6 4C614D36FADA

Për ta nderuar siç i ka hije një kolegu edhe Noizy e ka ftuar në skenë dhe ja ka bërë nderrimet që i takojnë. Pak ditë më parë Stresi o bëri thirrje kolëgeve, mediave dhe fansave se është duke ardhur një hit në karrierën e tij.

Të ngjashme