Stresi zbulon çfarë ka ndodhur me 160 mijë € e fituara nga Big Brother Kosova

2 muaj më parë

Stresi u shpall fitues i Big Brother Vip Kosova duke fituar edhe çmimin e madh prej 160 mijë eurove.
Ndonëse kanë kaluar disa muaj fansat dhe ndjekësit e tij janë interesuar se ku janë paratë dhe si i ka shpenzuar ato.

Pasi reperi hodhi një foto me shumë bankënota dhe dikush nga ndjekësit e pyeti nëse këto janë paratë e fituara nga Big Brother.

Jo, paratë nuk kanë qenë të Bigut! Ato mbesin të paprekura në xhirollogari.
‘Lekët e pastra nuk preken kurrë’, është shprehur ai me doza humori.
Mesa duket, vendin atyre s’ua ka bërë ende.

Të ngjashme