Kryefjala Logo

Stresi plas bombën për Gresën:Të kam njohur me një 45-vjeçar

19 Dhjetor, 2022 | 10:44 pm

Në shtëpinë më të famshme të Kosovës kanë filluar përplasjet e para.
Rradhën nuk e kanë krushqit por Stresi dhe Gresa që dukeshin të ishin miq shumë të mirë por tani po kthehen në armiq.

Gjatë këtyre ditëve,Gresa ka shprehur pakënaqësi rreth reperit në biseda me banorët e tjerë dhe tha së nuk i vjen mirë që babai i saj ta shikojë midis dy djemve dhe ajo që pyetet kë pëlqen më shumë.

Stresi ka reaguar i nervozuar duke thënë se e ka njohur Gresën me një 45-vjeçar në orën 5 të mëngjesit dhe aty ka ndërhyrë menjëherë Alaudini duke i kërkuar Stresit respekt për femrën sidomos pasi pak minuta më parë u emocionuam me historinë e Xhulit.

https://youtu.be/Hbeo0D0tRRI

Të ngjashme