Kryefjala Logo

Stresi: Nëse fiton Juliana do të ishte ofendimi më i madh!

14 Mars, 2023 | 12:04 pm

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip Kosova” dhe duket se më të emocionuar janë finalistët e këtij reality show. Dje Stresi ka thënë se nëse këtë reality show e fiton Juliana do të ishte ofendim shumë i madh.

“Juliana përfaqëson vetëm veten e vet, për mua do të ishte ofendimi më i madh nëse e fiton Big Brother Vip Kosova, Juliana. Juliana nuk përfaqëson Kosovën e dashur, në Kosovë unë do të shkeli gjithë. Ka qenë momentale ajo që e kam thënë më herët, dhe kam të drejt ta ndryshojë” është shprehur Stresi.

Mes Stresit dhe Julianës ka mbizotëruar një rivaltet shumë i madh i cili po reflektohet edhe përgjatë javës së fundit të Big Brother.

 

Të ngjashme