Kryefjala Logo

Stresi më i dashuruar se kurrë. Nata më romantike e reperit dhe e dashura e tij e re…

7 Shtator, 2023 | 10:47 am

Për shumë kohë, njerëzit shpresuan për një ribashkim mes tij dhe Keisit, por duket se diçka që thyhet njëherë, nuk mund të funksionojë më. Stresi “ka hapur zemrën” me ndjekësit në Instagram, teksa ka postuar në InstaStory një foto me një vajzë të cilës ia ka mbuluar portretin, ndërsa lë të kuptohet se është hedhur në krahët e një dashurie të re. “Sonte ishte nata ime më speciale ndër vite”- shkruan ai, teksa na bëri kuriozë të gjithëve për identitetin e vajzës.

IMG 6683

 

Të ngjashme