Kryefjala Logo

Stresi komenton Vivien: Është bërë si top futbolli në lidhjen me Getinjon!

6 Janar, 2023 | 7:36 pm

Stresi ka diskutuar sot me Andin pajtimin e Vivien dhe Getinjos. Teksa fliste me të reperi nga Shqipëria tha se Vivien është bërë si top futbolli në raport me Getinjon. Sipas tij reperi kosovar po e fton Vivien në krevat sa herë do dhe njësoj po e nxjerr prej tij.

Ditën e djeshme u duk sikur raporti Vivien-Getinjo do të merrte fund, pasi të dy i thanë fjalën e fundit njëri-tjetrit. Por mesa duket sot gjërat kanë ndryshuar…

Jemi të bindur që kjo situatë do të diskutohet edhe në prime-in e sotëm që pritet të nisë pas pak orësh në Klan Kosova.

Të ngjashme