Kryefjala Logo

Stresi ka qenë me Vivin? Debati që na bëri lëmsh në Big Brother VIP Kosova!

13 Janar, 2023 | 10:34 pm

Duket se Stresi paska nje debat qe prej fillimit me Vivin, ku nuk dihen arsyet. Sado perpiqen te shpjegojne prap nuk kuptohet.

Me respektin me te madh duhet t’ja bej skip se une s’mund ti them dikujt pse nuk e nominove Stresin.

Nese e kam thene kete gje nxirrni videon. Me tej Vivi e ka mohuar kete gje dhe ka thene se ka folur vetem me Stresin pas debatit. Tani qe une jam me Getin Stresi nuk do ta zgjase.

Shkak debati ka qene se Vivi i ka nderprere nje bisede serioze Stresit. Madje ai i ka thene moter, Vivi i ka kerkuar qe mos ta quaj moter. Ndonse duket se Stresi nuk do ti flase Vivit dhe e quan ironike! Teksa Vivi ben fajtor Stresin se thote se nese ai do kishte te drejte do i hidhej perpjete. Ndonse nenkuptoj qe Stresi ka qene me Vivin, gje qe ajo nuk e pranoi dhe filloi debati.

Të ngjashme