Kryefjala Logo

Stresi i bën kërkesën e veçantë Kejsit dhe të gjithë u habitëm

2 vite më parë

Reperi Arkimed Lushaj,i njohur për publikun si Stresi ishte dje i ftuar në “E Diell”

Nëse ju bëri habi lajmi jonë ku shpjegonim si Stresi i kërkoi falje publike Einxhel Shkirës pas gjithë debateve dhe akuzave ndaj njëri tjetrit,prisni sa të dëgjoni këtë tjetrën..

Tek një lojë ku duhej të përgjigjej ose të dënohej,sfida për Stresin ishte ti dërgonte një video ish-partneres Kejsi.

“Kejs,nuk di si ta them por mezi po pres të ribashkohemi.Dëshira është shumë e madhe,besoj që edhe ti e di.

Të kemi edhe një fëmijë bashkë,kemi kaluar shumë kohë dhe besoj se është momenti i duhur.Te dua shumë ”

E papritur kjo deklaratë pasi kohë më parë vetë ata treguan se nuk janë më bashkë edhe pse ende të martuar ligjërisht.

Por,kush nuk i do ribashkimet me fund të luntur në fund të fundit..

Të ngjashme