Kryefjala Logo

Stresi humb njeriun e familjes!

17 Janar, 2024 | 4:52 pm

Stresi shpeshherë tregon lidhjen e ngushtë që ka me familjen e tij. Pak minuta më parë ai ka dhënë një lajm të hidhur.

Ai ka humbur xhaxhain e tij dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes një foto në Story.

“Sa e padrejtë jeta xhaxhai im Kreshnik Lushaj, sapo ndërroi jetë! Shpirti në paqe”- shkruan reperi.

 

6697958D 35A3 4469 B07E 187E27623944

Të ngjashme