Kryefjala Logo

Stresi harron Kejsin, fillon një histori të re dashurie

18 Korrik, 2023 | 10:34 am

Stresi ka zbuluar se është duke u njohur me dikë. Mesa duket ai ka lënë pas historinë e dashurisë me Kejsin, për të cilën edhe u fut brenda “Big Brother vip Kosova”, duke i kërkuar një shans të dytë.

Mirëpo ai ka zbuluar se është i fokusuar te njohja me vajzën e re që mesa shihet i ka marrë të gjithë vëmendjen.

”Jam duke u njoft me dikë dhe normal jam i foksuar tek dikush tjetër”- shkruan ai në “instastory”, pasi u pyet se pse kohët e fundit kishte ndryshuar.

IMG 4534 1

Të ngjashme