Kryefjala Logo

Stresi dhe vendimet e tij (drastike)…

11 Maj, 2023 | 11:07 am

Stresi ka marrë një vendim si gjithnjë drastik.Ai do të largohet nga një prej rrjeteve sociale më të famshme të momentit, TikTok.Reperi e ka bërë të ditur këtë lajm përmes Instagramit.

Fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova njoftimin e ka shoqëruar me videon e fshirjes së aplikacionit në fjalë nga telefoni i tij.

Administrimi i profilit do t’i kalojë një prej miqve të mirë të tij, Anestezionit ndërkohë që reperi po merret tani fuqishëm me muzikë dhe ka nisur kështu xhirimet e videos së tij të parë me Noizyn.

IMG 1679

Të ngjashme