Stresi bën rrëfimin tronditës: “Ish partnerja ime ka tumor…”

1 muaj më parë

Reperi Stresi flet gjithnjë për ish-partneren e tij Keisin, brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova. Por këtë herë, rrëfimi i tij ishte diçka komplet ndryshe dhe tronditës për të gjithë banorët.

Keisi është e prekur nga tumori në kokë, ku ka edhe një kistë. Stresi është shprehur se do donte të kishte të gjitha problemet e banorëve të tjerë të shtëpisë, e vetëm këtë të mos e kishte. E pikërisht kjo situatë e vështirë në të cilën gjendet prej vitesh, është ajo që i jep forcë.

“Më ka ngelur brengë në shpirt. Nesër ajo mundet me ndërruar jetë e unë kam 3 vite pa e parë”, u shpreh ai me sytë e përlotur reperi i hitit Love Story.

Të ngjashme