Kryefjala Logo

Stine flet për herë të parë për vajzën:Mendoj se jam një baba…”

14 Tetor, 2023 | 5:46 pm

Zërin e Stines e dëgjuam ne projektin e tij të fundit me Noizyn i cili rezultoi shumë i suksesshëm me tingujt e kitares.

Stine është ndër artistët “old school” shqiptar ku shumicës i kujton fëmijërinë me hitet e tij në “Top Fest” dhe “Kënga Magjike” ku solli frymën R&b.

Prej disa vitesh i martuar po me një këngëtare,ai ka një vajzë që për publikun është e panjohur.Stine i fruar në “Aldo Morning Show” është pyetur për rolin e tij si baba ku tha:

-Ke vëlla dhe dy motra të tjera, kanë lidhje me artin apo jo?

Stine: Po, pothuajse të gjithë e kanë veshin e muzikës.

-Vërtet? Goca?

Stine: Goca ka shumë, e kemi fut për violinë.

-Ka filluar të këndojë?

Stine: Po, po! E ka gjenetike, e ka marrë nga të dy.

-Si baba, si je ti? Apo ç’të pyes ty unë?

Stine: Unë çdo ditë përpiqem të jem një baba i mirë, të gjej kohën.

-Por në fakt?

Stine: Në fakt, jam baba i mirë. Mendoj dhe jam.

-Ke ndonjë pendesë në lidhje me gocën, domethënë në sensin e kohës, të përkushtimit?Stine: Normalisht e kam javën të ngarkuar, por në momentin që gjej hapësirë shkoj te vajza. Do doja të gjeja më shumë, jemi në fazë pune tani, vjen ajo më shumë te unë.

Të ngjashme