Starton nata e trete e FK, Anxhela Peristeri ngjitet ne skene me nje ankese!

8 muaj më parë

Mbremjen e sotme sapo ka startuar nata e trete e Festivalit te Kenges ne Rtsh. Gara sonte duket me e ethshme e sigurisht qe do te shpallet fituesi i festivalit qe do te na perfaqesoje ne maj ne Torino ne Eurovizion.

Nje gare e madhe duket mes Roneles dhe Albanit por se kush do ta fitoje mbetet per tu pare.

Spektaklin e ka hapur fituesja e vitit te kaluar Anxhela Peristeri, e cila ka kerkuar te kendoje kengen pasi duhet ta kendonte diten e pare. Nje shaka kjo qe eshte realizuar ne skene dhe ka hapur mbremjen me kengen e saj “Karma”.

Të ngjashme