Kryefjala Logo

Sot rivale, dje shoqe të ngushta…

11 Shtator, 2022 | 2:50 pm

Janë dy nga moderatoret më të përfolura të momentit, Luana Vjollca që prej 15 vitesh ishte pjesë e Top-Channel dhe Bora Zemani, që duket se po merr frerët e këtij televizioni, pasi po i besohen produksione shumë të rëndësishme.

Megjithatë e kishim harruar që Luana dhe Bora dikur kanë qenë mikesha shumë të ngushta, ndërsa së shpejtj do të jenë përballë njëra-tjetrës në të njëjtën ditë dhe të njëjtin orar (prime-time). Lufta mes tyre do të jetë e ashpër jo vetëm në ekran por edhe me klikime e ndjekës në mediat sociale.
540C7D1B 87EE 4B48 B056 C3851D31947B F142EDFC EDE0 4CDD A7DD 005C1765145E A7452D08 5BE0 426A AE04 13396252FDBD
Ajo që na bie në sy nga këto foto është se vajzat kanë patur goxha miqësi me njëra-tjetrën, por edhe ndryshime të qenësishme edhe në pamjen e tyre.
Ja përshembull në moshën 20 vjeçare ato kanë patur shumë rrudha e mimika, ndërsa në të 30-tat e tyre ato janë zhdukur si me magji.
Apo s’ishte ky thelbi i shkrimit?!….

Të ngjashme