Kryefjala Logo

Sot moderatore e njohur, e gjeni dot cila është vogëlushja në foto?

29 Maj, 2022 | 3:16 pm

Teksa e shihni mund të krijoni një ide, pasi tiparet nuk kanë ndryshuar shumë. Sot ajo është një nga moderatoret më të komentuara të momentit e cila ka qenë kryefjalë e mediave dhe ka mbi 1 milion followers në Instagram.

Bëhet fjalë për moderatoren Bora Zemani. E cila në këtë foto është mjaft e vogël gjithësesi e këndshme. Rikujtojmë se Bora është folur shumë përsa i përket marrëdhënies me Donaldin.

Madje Kryefjala zbuloi dje se çifti ndodhen bashkë në Genova të Italisë. Gjithësesi moderatorja s’ka preferuar ende të flasë, ose të mohojë siç e ka zakon.

Të ngjashme