Sot i famshem ne Tik Tok, dikur i arrestuar nga policia italiane per trafik femrash.

9 muaj më parë

Eshte e sigurt qe te pakten njehere te vetme e keni pare Florianin ne Tik Tok, duke u kthyer ne nje personazh mjaft te famshem ku ben video live dhe me personazhe te njohur.

Madje shpeshhere edhe me Rovena Stefen. Por te shkuaren e tij te erret askush nuk e dinte! Sot eshte duke qarkulluar nje video italiane ku thuhet se Floriani ka qene i arrestuar ne Itali per trafikim femrash dhe shfrytezim prostitucioni.

Ndonse ai vete nuk ka folur asnjehere per kete gje pavaresisht se luan tipin karizmatik ne Tik Tok.

Të ngjashme