Sonila Meco e zevendesoi,Balina kritikon ‘Big Brother’ dhe te dy opinionistet

12 muaj më parë

Opinionistja e Big Brother Vip,Balina Bodinaku ka munguar ne dy puntata per shkak se u infektua me virusin Covid-19.

Ajo qe e zevendesoi eshte Sonila Meco qe duket se mori edhe aprovimin e publikut.

Edhe pse ne shtepi,sigurisht qe Balina ka ndjekur hap pas hapi gjithcka ka ndodhur brenda dhe mbreme ‘humbi’ nje nga netet me te nxehta te ketij edicioni.

Komentin e saj,Balina ka zgjedhur ta jape ne nje live qe ka mbajtur pas spektaklit ne Instagram me ish-banoren Sheila e cila dhe ajo mungon prej disa puntatash.

Balina u shpreh se nuk i kishte pelqyer fare ajo qe ndodhi mbreme dhe se produksioni dhe opinionistet e trajtuan si nje gjyq moralist.

Gjykoi drejteperdrejte Arbrin dhe Sonilen se i kishin kerkuar llogari Donaldit dhe Beatrixes njesoj si ne komunizem.

Zbuloi gjithashtu se te marten do te rikthehet ne rolin e saj si opinioniste pasi gjendja e saj eshte mjaft e mire.

Të ngjashme